“Helaller bellidir, haramlar da bellidir''
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

“Helaller bellidir, haramlar da bellidir''

“İlim aramak için bir tarafa yönelen kimseye Allah,cennet yolunu kolaylaştırır.”

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Sana “qel” diyebiliyorum

YazarMesaj
aslanyurek
Admin
aslanyurek

Sana “qel” diyebiliyorum Empty
MesajKonu: Sana “qel” diyebiliyorum   Sana “qel” diyebiliyorum EmptyÇarş. Ocak 14, 2009 10:53 am

Sana “qel” diyebiliyorum sevdiqim.. Ne cok özlemişim oysa seni.. Gördüqüm her dakika icime hancer saplanıyor sanki. Anlamıyorum..Anlamsızlıklar icinde kayboldum.Yok oldum… Ve her qecen dakika daha da yok oluyorum…

Neden bukadar ayırmıştım ki sanki seven kalpleri.. Neden araya soktum başka şeyleri.. ßiliyorum!Kalbin hala bana ait.. qeri qelebilsem..ßirdaha qitmezdimki .. =/

Alışamadım birtürlü qöz qöze qelmemize raqmen benim olmadıqına.. Kıskanır durur oldum hala fazlasıyla..! €limden sadece bakmak kaldı qözlerine.. ßazen yüzümü cevirsem de bilki aklım hep sende!

Anlayamıyordum bazen.. Senden bukadar soqumuşken tam da “bitti” demişken…birden tekrar başlayan ve adını koyamadıqım şey..Söylesene bana nesin sen ? ..
Sürekli aklımın bir köşesinde yer edindin. İtiraf edemedim ama anladın.. Taş olsa anlardı. Sende de taştan bir kalp vardı…
Tam dilimin ucuna qelmişken kelimeler dökülmüyordu işte! Tarifi yok..Acılar kifayetsiz.. Hala kalbinin bana ait olduquna eminken neden korkaklıqa terk etmiştim kendimi..Neden bir korkak! yaratmıştım bedenimden..? Ansızın cıkıp qelebilirim.. Heran bekleyeceqine de eminim!..

Pişman deqilim..Seni terk etmeyebilirdim.. Ama tekrardan seveceqimi nerden bilebilirdim ?..

ßu kadar boşken her şey bir adımıma 1o adım atacaqına eminken ben neden qeri cektim koşar adımda olan sözcüklerimi..Neden silmeye calıştım maziyi?..Silinmeyeceqine eminken.. Hissetmek yetmiyor bazen. Kokuna hasret kalmak nedir bilir misin sen? ßir nefes kadar yakınken..€lini uzatıpta tutamamak..Göz qöze qelipte o qözlerde kaybolamamak..Nedir bilir misin bu kadar acıya raqmen ayakta kalmak ?!..

ßelkide..ßukadar qecmişi özlememin sebebi..sana olan duyqularım…neyse ….

Tam karşındayım bak!
Hadi uzat ellerini.. ßirleştirelim tekrar bedenleri..
ßeklemede yüreqim ; bir ses bir ışık…
Ama..seni sana vermeme yetmez ki…

Yaktım mumları açtım bizim şarkımızı.. Yattım yataqıma düşlerimde bir sen daha.. Hala cözemedin dimi bendeki bu deqişimi?! ßen de anlam verebilsem söylerdim sana derdimi…

Tekrarlıyorum şimdi ;

Eski qünlerin anısına…tekrar birleştirelim mi yürekleri ?
https://ilahibirlik.yetkin-forum.com

Sana “qel” diyebiliyorum
1 sayfadaki 1 sayfası